درباره ما | تاریخچه

شرکت زرین دشت ایرانیان ارائه دهنده کامل ترین سبد نهاده های کشاورزی |

درباره شرکت زرین دشت ایرانیان

شکوفایی اقتصادی هر کشوری با توسعه بخش کشاورزی امکان پذیر می باشد. این بخش علاوه بر آب، زمین و تکنولوژی، برای توسعه نیازمند دسترسی و به کارگیری نهاده های کشاورزی با کیفیت می باشد.

ارتقا سطح علمی کشاورزان

شرکت زرین دشت ایرانیان از طریق برپایی مستمر کارگاه های آموزشی سعی می کند در راستای ارتقا دانش فنی کشاورزان در فعالیت های ترویجی سهم به سزایی داشته باشد. تفکر شرکت زرین دشت ایرانیان مشتری مداری است. به اذعان خود مشتریان که اغلب از بزرگترین های عرصه کشاورزی می باشند، توانسته ایم رضایت آنان را از خدمات و محصولاتمان جلب کنیم و این برای ما افتخار بزرگی است.

درخواست مشاوره سریع

"*" indicates required fields

تاریخچه شرکت زرین دشت ایرانیان

شرکت زرین دشت ایرانیان در راستای کمک به ارتقا سطح کشاورزی از سال 1394 در زمینه تامین و توزیع کامل ترین و با کیفیت ترین سبد نهاده های کشاورزی در سه گروه، سم، کود و بذر در گستره جغرافیایی استان البرز، تهران، قزوین، زنجان و مرکزی فعالیت خود را آغاز کرده است.

رسالت ما در شرکت زرین دشت ایرانیان این است که مشتریان ما بتوانند به بالاترین و بازدهی و سودآوری در تولید محصولات کشاورزی برسند. سبد محصولات ما در برجسته ترین، خوش نام ترین و معتبرترین برندهای داخلی و خارجی شکل گرفته است. این شرکت تیم های فنی متعددی را با کارشناسان متخصص و مجرب در زمینه تشخیص آفات و تغذیه شکل داده است.

تلاش می کنیم به طور مستمر و منظم، در کنار مشتریان خود بوده و با تشخیص درست نیاز آن ها؛ بتوانیم پاسخگوی به موقع و مناسب به خواسته های آنان بوده و در تمامی شرایط در دسترس مشتریان عزیزمان باشیم. تیم های فنی ما از طریق ارائه مشاوره های تخصصی و مراجعه های حضوری و یا تلفنی و نیز با ارسال محتوای آگاهی دهنده که توسط شرکت انجام می شود، تلاش می کنند، همراهان مطمئنی برای مشتریان در انتخاب بهترین راه حل ها باشند.

محصولی که به دنبال آن هستید جستجو کنید...